Nejnovější recenze ze sekce Sporáky

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 20. prosince 2023

Zakoupeno v Electro World

• design a cena

dobra cena, zajimava barva a design

Electrolux LKK540201X

Electrolux LKK540201X

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. prosince 2023

• spokojena
AEG CIB56481BW

AEG CIB56481BW

Přidáno: 19. prosince 2023

(naposledy upraveno 19. prosince 2023)

• hezký rychlí
  • dost hluční
Mora K 7655 CW

Mora K 7655 CW

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2023

(naposledy upraveno 17. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Ověřený zákazník planeo.cz fly

Přidáno: 14. prosince 2023

• vse funguje jak ma
  • kratke sroubovaci nozky
  • predni displej trvale zapnuty

Sporak funguje, jak ma, to je hlavni (ale mam ho dva tydny, takze...). Jako drobna negativa bych zminil:
1. Kratke nastavitelne nozicky - sporak je maximalne 86 cm vysoky, coz je pro srovnani s vyskou me linky nedostatecne. Jako by ty levne sroubovaci plastove nozky nemohly byt delsi.
2. Digitalni hodiny na prednim panelu nejdou vypnout. Maji sice vice urovni jasu a na nejnizsi nijak neoslnuji, ale nepotrebuji je, takze bych uvital moznost, aby tam nic permanentne nesvitilo.
3. Otaceci knofliky maji hloupy tvar - svazuji se smerem od sporaku a jsou takrka zcela hladke, takze se hure drzi. Kdyby byly rovne a s vystupky, otacely by se pohodlneji.
4. Dotykova tlacitka minutky. Funguje to bez problemu, ale klasicka mechanicka tlacitka by byla lepsi, co si budeme povidat. Ale tohle je holt levnejsi, takze je vyrobci miluji a davaji je, kde to jen jde.

Gorenje GECS6C70XPA

Gorenje GECS6C70XPA

Přidáno: 14. prosince 2023

(naposledy upraveno 14. prosince 2023)

Zakoupeno v OKAY.cz

Moc hezký sporák, velká trouba, zamačkávaci tlačítka. Má spoustu programů na pečení, rychlý ohřev.
7/12 večer objednáno a 11/12 už byl doma.

Amica SPFS 28TLDZP X

Amica SPFS 28TLDZP X

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2023

Zakoupeno v DobréElektro.cz

• Z trouby jsme nadšeni, má otočný rožeň, který nemají ani mnohem dražší modely. Peče rychle bez připalování, teleskopické výsuvy usnadňují vyjmutí z trouby. Smaltovaný povrch se snadno myje.
Amica SPA 6110 TLX

Electrolux LKR564200W

Electrolux LKR564200W

Eva T Eva T

Přidáno: 9. prosince 2023

(naposledy upraveno 9. prosince 2023)

• air fry
  • Celkově naprosto nekvalitní výrobek
  • Umístění ventilátoru na straně způsobuje, že po jedné straně trouba peče znatelně více než po druhé
  • Bez odmáčknutí hodin nefunguje trouba a nastavování displeje je velmi nepraktické, při nízké citlivosti tlačítek a nastavování po sekundách je to 'brnkačka na nervy'. Z toho důvodu funkce displeje vubec nepoužívám, nastavení časovače na mikrovlnce, kterou mám hned vedle, je záležitost 2-3 sekund.
  • Nedostatečný a špatně napsaný manuál.

Prvni výrobek po rozbaleni elektrikáři odmitli zapojit, protože i když obal byl neporušeny, sporák vypadal jako po pádu ze 20tého patra a byl naprosto nepoužitelný.
Po dodávce jiného a jeho zapojeni sporák sice funguje, ale tři ze čtyř plotýnek jsou uvnitř přímo na spirálách znečištěné nejakým silikonem nebo lepidlem. Na plný výkon v podstatě funguje jen jedna.
Celkově sporák vaří pomaleji i peče hůř než všechny předchozí, které jsem kdy měla.
V podstatě jsem zřejmě vyhodila 10tisíc oknem a rychle se vrátím ke své vyzkoušené značce Gorenje. Electrolux už nikdy více. Sporák má štítek z Polska a i nápisy azbukou. Zřejmě je to kvalitka pro východní trhy.
Zakoupeno v Datartu, i když Datart asi netuší jak nekvalitní výrobky prodává, jsou to vady, které zjistíte až po rozbalení a při provozu.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a sporák nenaplnil veškerá očekávání. Nerovnoměrné pečení u horkovzdušného programu bývá také způsobené tím, že trouba není před vložením pečených potravin dostatečně rozehřátá. Pokud vložíte plech s pečenou potravinou ihned po zapnutí programu horkovzduch, topné těleso je v tomto okamžiku spuštěné na plný výkon a ventilátor žene horký vzduch do vnitřního prostoru trouby. Nedochází zde k cirkulaci vzduchu a proto může být potravina u zadní stěny více připálená na jedné straně. Pokud vložíte potravinu až v okamžiku, kdy je trouba již na požadovanou teplotu předehřátá, ventilátor zajišťuje prvotně cirkulaci vzduchu a topné těleso spíná pouze natolik, aby požadovanou teplotu udržovalo. Před prvním použitím trouby je třeba, aby byl nastavený čas. Po připojení spotřebiče k elektrické síti, po výpadku elektrické energie nebo není-li nastaven časovač, tak bliká symbol hodin a je nutné nastavení denního času. Znečištění vnitřních komponentů rádi přesněji posoudíme. Kontaktujte nás prosím přímo na email: [email protected] Pro nejvyšší možný výkon varné desky je potřeba, aby byl sporák správně zapojený na 3 fáze s jištěním 3x16 A. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené, upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Standardy kvality jsou nastavené pro všechny naše výrobní závody a země jejich umístění stejně. S pozdravem Tým Electrolux

Beko FSM 57300 GX

Beko FSM 57300 GX

Ověřený zákazník planeo.cz pepa

Přidáno: 9. prosince 2023

(naposledy upraveno 9. prosince 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

Co jsem očekával taky jsem dostal

Mora K 2255 AW

Electrolux LKI564202W

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Milan 81

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Knoflíkové ovládání indukce, mnohem lepší než dotykové prstem u jiných typů
  • Hezká bílá barva
  • Nový, hezký, úsporný oproti starému sporáku
  • Peče hezky i vánoční cukroví
  • Lze zapnout i při nenastaveném času na displeji po výpadku elektřiny.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• chybí mi minutka
Electrolux LKK540201W

Electrolux LKK540201W

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz J.B.

Přidáno: 4. prosince 2023

Gorenje GKS5C71CLI

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v Digiboss

• Pěkný,dobrá manipulace,plno funkcí... které využiji...Velká spokojenost.Doporučuji

Velká spokojenost za mě.Doporučuji.

Beko FSM 52321 DXDS

Beko FSM 57000 GW

Ověřený zákazník Alza.cz Štěpán

Přidáno: 2. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Vše v naprostém pořádku. Výrobek splňuje mé očekávání.

MORA K 2244 AW

MORA K 2244 AW