Nejnovější recenze ze sekce Sporáky

Gorenje ECS5250CLI

Ověřený zákazník Tamatelektro Petr Volanský

Přidáno: 30. října 2022

Zakoupeno v Tamatelektro

Zatím nezapojeno ale vypadají velice pěkně.

Electrolux LKI564201X

Electrolux LKI564201X

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jiří Šrámek

Přidáno: 29. října 2022

(naposledy upraveno 24. listopadu 2022)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• sporák splnil naše očekávání a je rychlejší jak plyn

doporučuji ve všech směrech, je tichý rychlý a trouba má netušené možnosti

Amica 510CE1.30P(C)

Amica 510CE1.30P(C)

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Miroslav Bejček

Zakoupeno v DobréElektro.cz

• Silné plechy stěn konstrukce. Také trouby. Hezký design. 3 stupňové nahřívání plotýnek dělené mezistupni. Za tuto cenu je to dobrá kvalita. Předešlá Polská AMICA vydržela 10let a jediné poškození po 10letech byla prasklá obroučka u malé litinové plotýnky. Jinak vše funkční. Nízká spotřeba energie.
  • Chybí dno v odkládací části sporáku dole pro pečící plechy. Lze si dodat svůj podklad pro pečící plechy. Nebo je mít prostě na dlažbě v odkládacím prostoru. Ale toto mě nesnižuje radost z nákupu za rozumné peníze ke kvalitě výrobku.

Je to dobrá koupě sporáku. Silné pláště stěn trouby má, také celé konstrukce je bytelná naproti MORA sporáků této třídy a ceny, vzhled je velmi pěkný. Oceňuji 3stupňové nastavení teploty s mezistupni(nemusíme točit knoflíkem donekonečna jako u MORY 6st. ( MORA -První 3st. jsou dobré si ohřát jen studené ruce a další trochu jsou k něčemu dobré). Tento sporák má také stavitelnou teplotu trouby zvlášť. Předešlý sporák MORA za 5500Kč jsem zakoupil 7 dní před tímto a měl tenký plášť trouby a celá konstrukce byla "papírová", to se projevilo při nahřívání trouby bzučením a komu se chce po dobu pečení poslouchat bzučení a hluk...Rezonovaly tenké plechy. MORA šetří aby prodala a udržela nízkou cenu a sází na značku. Sporák jsem vrátil za 5 dní. Koupil tuto Amicu mírně dráž a jsem spokojený. Doporučuji tento sporák.
Je jasné ,když vyndáme z kapsy více peněz, budeme mít zase kvalitu sporáku jakéhokoli v jiné rovině- tedy luxusnější. Ale za tyto peníze tento model AMICA je dobrá koupě.

MORA K 563AW

MORA K 563AW

Přidáno: 26. října 2022

(naposledy upraveno 23. listopadu 2022)

Zakoupeno v planeo.cz

Rychlé doručení,profesionální prodejce na telefonu.Jsme velice spokojení.Doporučujeme

Concept SVK6550ss

Concept SVK6550ss

Ověřený zákazník elektrospace.cz hana

Zakoupeno v elektrospace.cz

zatím spokojenost

Zakoupeno v planeo.cz

• Má moderní vzhled. Opravdu rychlý ohřev, na který si musím zvykat. Před tim jsem měla sklokeramiku a když jsem zapnula plotýnku, klidně jsem si ještě mohla pro něco odskočit. Teď jsem to udělala také a hned bylo připáleno :-). Snad bude i nižší spotřeba (slibovaná :-)) Troubu jsem zatím nestihla zkusit a tak doufám, že bude péci dobře
  • Vzhledem k tomu, že můj předešlý sporák byl opravdu kvalitní, mám skutečně několik - asi zbytečných připomínek. Zbytečných proto, protože výrobci tohle nečtou a i ostatní sporáky měly podobně řešený vzhled a tak předpokládám že i ovládání je veskrze stejné a právě to je to co se mi nelíbí:
  • 1) byla jsem zvyklá na ovládání varné desky pomocí knoflíků. Ono to sice není moderní a někoho to i vzhledem uráží, mě však uráží, když dotykové ovládání " přemýšlí" jestli se mnou bude nebo nebude komunikovat - tj mačkám mačkám a ono nic :-(. Pak najednou hup a jsem na 9.
  • 2) Všechny znaky jsou titěrné a ne moc zřetelné, takže můj muž nadává, že si na to musí vzít brýle a já taky jen zkouším, jestli to je znak + nebo -
  • 3) Hrnce po sklokeramické desce jezdí jak na klouzačce, když se snažím zamíchat obsah a pořádně ho nepřidržím - to neznám - na starém sporáku mi vše "sedělo" ani se nehnulo.
  • 4) Nejvíc mě dostalo ovládání trouby. Na starém sporáku jsem otočila knoflíkem a okolo knoflíku na desce byly znaky všech dostupných funkcí a na co jsem otočila (nastavila) to se rozsvítilo - bylo to super přehledné. Tady je knoflík černý a přímo na něm jsou malinkými obrázky vyobrazené všechny symboly ohřevu - takže jsem si na to musela vzít baterku abych na to viděla, prostě sporák pro výborně vidící lidi :-(. Taky doufám, že se symboly časem nesedřou ....

Koupený sporák má nový moderní vzhled a z toho co bylo k mání byl asi jedna z lepších voleb. Protože však mám co porovnávat , napadá mě pouze, že kdybych věděla, že můj 22 let starý sporák vydrží s výměnou jediné nefunkční plotýnky ještě aspoň 5 let, tak bych si ho nechala - byl praktičtější na ovládání, dobře pekl, sklokeramická deska i po 22 letech byla kvalitnější než ta nová. Tohle však konstatuji u všech nyní vyměňovaných spotřebičů. Ty starší vydržely dlouho a pracovaly spolehlivě a dobře. S novými jsem ráda, když vydrží záruční dobu.... Doufám, že alespoň v tomhle mě nový sporák mile překvapí. :-)

Ověřený zákazník bery.cz Solc

Zakoupeno v bery.cz

• Oproti plotynkovemu ohřevu podstatně rychlejší ohřev.
Mora E 110 AW

Mora E 110 AW

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

• o.k. klasika

Ověřený zákazník OKAY.cz midla

Přidáno: 23. října 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

Provozně srovnatelný s dražšími výrobky. Ideální rozměrově do menších kuchyní. Pouze stará česká bolest, ostré hrany u nerezu, zatím při manipulaci a montáži (2x řezná rána od ostrých a nezačištěných nerez plechů skeletu). Trochu to připomíná naší výrobu starších škodovek, výkon super, ale trochu ujížděl pohled a kvalita vzhledu. Stejná bolest byla u koupi digestoře od MORY.

Mora K 868 AW6

Mora K 868 AW6

Přidáno: 23. října 2022

• Česká značka
Mora K 868 AS

Mora K 868 AS

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2022

(naposledy upraveno 22. října 2022)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Vyhovuje mi rozměr, větší se mi do kuchyně nevleze a kombinace nerez a černé provedení

Jsem spokojená

• Velká trouba
  • Displej a elektronické ovládání
  • Úspora el. energie
  • Speciální nádobí

Vyzkoušeno vaření i pečení. Vše OK. Stejně jako u předchozího starého sklokeramického sporáku . Ale displeje svítí a signalizace pípá . A snad je úspornější.

Ověřený zákazník planeo.cz Jirka

Přidáno: 21. října 2022

chtělim mjsme indukci

Mora C 512 AW

Mora C 512 AW

Ověřený zákazník APspotrebice.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2022

Zakoupeno v APspotrebice.cz

• Cenově nenáročný a přitom kvalitní spotřebič.
  • ZATÍM ŽÁDNOU NEPOZORUJI.
AEG CIB6645ABM

Gorenje KS6350WF

Gorenje KS6350WF

Ověřený zákazník NovotnýElektro Máca

Zakoupeno v NovotnýElektro

Zatím je používán krátce.

Electrolux LKK560000W

Electrolux LKK560000W

Ověřený zákazník Electro World ladaja

Zakoupeno v Electro World

• časovač nema vliv na funkci trouby to se neuvadi v popisu na Vaši strance obchodu, take se neuvadi vykony topnych těles trouby což je duležity udaj s hlediska připojeni na elektroinstalaci.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Model LKK560000W má funkci minutka, která po nastavení časovače a v okamžiku uplynutí dané doby upozorní zvukovým signálem. Tato funkce nemá žádný vliv na provoz spotřebiče nebo nastavený pečící program. Sporák s plynovou varnou deskou vyžaduje pouze jednu fázi s jištěním 1x16 A. Informaci o požadovaném jištění najdete u modelu na našich stránkách v záložce kompletní specifikace. Součástí spotřebiče je přívodní kabel se zakončením do zásuvky. Pevně věříme, že bude spotřebič sloužit pouze k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

GORENJE EIT5355WPG

GORENJE EIT5355WPG