Mora KS 712 GW

Horký vzduch
Teleskopický výsuv plechů
Teplotní sonda

• , zakoupeno v OKAY.cz

• stejný sporák jsem měla asi 15let bez problémů, stářím odešel, proto jsem si vybrala podobný jak jsem měla, protože jsem s ním byla velice spokojena

• dobrá cena za výbavu
    • hlučnější ventilátor
    • rezonujou plechy trouby při spuštění ventilátoru
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Doporučuji, výrobek je kvalitní za rozumnou cenu.

Typ desky

Ovládání: mechanické
Počet skel dvířek: 2

Programy:
Dolní těleso s ventilátorem
Horní a dolní topné těleso
Kruhové těleso s ventilátorem

Pravá přední: 75 mm - 1750 W
Pravá zadní: 100 mm - 2700 W

Funkce a vlastnosti:
Dvoudílná smaltovaná mřížka
El. zapalování hořáků na panelu
Digitální časový spinač s hodinami
Vedení v troubě - prolisy

• dobrá cena za výbavu
    • hlučnější ventilátor
    • rezonujou plechy trouby při spuštění ventilátoru
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Doporučuji, výrobek je kvalitní za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Při zapalování hořáků musím ještě navíc mačkat další knoflík.
  • , zakoupeno v Expert.cz

Zakoupen na chalupu, plně dostačující.

• dobrý poměr kvalita/cena

osvědčená značka
    zatím vše funguje jak má

• Jsem velice spokojená
    • .....

Nákup a dodání zboží velká spokojenost a užívání produktů jednoduché

• , zakoupeno v Digiboss

• , zakoupeno v EURONICS

• Dobrá cena a dobře se vaří líbí se mi programátor

Určitě doporučuji

• , zakoupeno v Expert.cz