Mora I 878 AI

MORA I 878 AI INDUKČNÍ SPORÁK   Technické parametry: SKLOKERAMICKÁ INDUKČNÍ DESKA 4 indukční varné zóny (1 x Ø 200 mm/2300 W, 2 x Ø 160 mm/1400 W, 1 x Ø 160 mm/1400/2000 W...
12 699 Kč

Statické pečení
Booster
Pečení v páře

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Sporák je výborný. Vaření na indukci je rychlé. Ovládání je intuitivní. Jsem spokojená.

Indukční sporák mám poprvé. Naučila jsem se na něm vařit rychle. Jsem naprosto spokojená. Trouba peče výborně. Už jsem pekla maso i buchty. Super! Kvalita odpovídá ceně. Spokojenost!

• Moderní vzhled, rychlé vaření, dotykové ovládání je super

Byla jsem zvyklá na plynový sporák, takže toto je změna. Vrchní deska s vyznačenými plotýnkami vypadá hezky, vzhledem k vysokému lesku je nutné ji po každém vaření setřít a vyleštit, ale jde to velice snadno. Při nákupu nádobí doporučuji hrnce s těžším dnem, lépe na desce sedí. Lehčí hrnce se při míchání musí přidržet, aby se neposunuly mimo plotýnku.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit

Pečení v páře

MORA I 878 AI

INDUKČNÍ SPORÁK

Technické parametry:

SKLOKERAMICKÁ INDUKČNÍ DESKA 4 indukční varné zóny (1 x Ø 200 mm/2300 W, 2 x Ø 160 mm/1400 W, 1 x Ø 160 mm/1400/2000 W EXTRA POWER)

MULTIFUNKČNÍ TROUBA - MF11

DIGITÁLNÍ dotekový časový spínač s hodinami programování doby pečení

Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň)

DOTEKOVÉ OVLÁDÁNÍ DESKY ukazatel zbytkového tepla varných zón funkce rychlý předehřev trouby funkce rozmrazování

ECO CLEAN funkce na čištění trouby funkce na ohřev talířů velký gril 2700 W regulace teploty v troubě 50 – 275°C osvětlení trouby

OBJEM TROUBY 70 l

KOMFORT zavírání dvířek chladná dvířka trouby

ENERGETICKÁ TŘÍDA - A praktický úložný prostor - zásuvka

• , zakoupeno v Electro World

• hezký vzhled , dost funkcí a různé možnosti nastavení

Mám ho krátce, ale zatím spokojená

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Úsporný (indukční), jednoduchá obsluha, po vyzkoušení plná spokojenost.

• Indukční plotny reagují rychle s vysokým výkonem
    • Velikost varných zón je naprosto optimální, vejde se i 10l hrnec
    • Ovládání trouby je jednoduché, regulace teploty trouby přesná
    • Trouba má tolik režimů, že nevím k čemu je použít :)
    • Výsuvný rošt funguje parádně, chlazení i dovírání dvířek také
    • V reálu vypadá lépe, než na produktových fotkách.
    • Cena je příznivá, dle mého názoru odpovídá vybavení i provedení
    • Dotykové ovládání varné desky úplně “nesedí” - musí se mačkat o 2-3mm blíž ke stěně. Dá se na to rychle zvyknout, ale soudruzi z Mora by měli rychle přijít s opravenou verzí 2, je to docela ostuda u jejich prémiového výrobku
    • Dodaný mělký plech je doslova výsměch, zkroutí se kdykoliv nastavíte troubu na víc než 200 stupňů - když ho vyndáte a vychladne, tak se skoro narovná, ale vždy se to opakuje. Někdo asi šetřil na síle materiálu. Plech se pak těžko vyndavá z trouby, když je tam při pečení zkřížený, ale není to nic, co by se nedalo přežít.
    • Boční plechy, tak jako u všech sporáků MORA jsou vyloženě hrachovina, jako volně stojící v prostoru si ho nedovedu představit, jako náhradu ve stávající kuchyni, kde jsou z obou stran skříňky kuchyňské linky to však není problém.

Dlouho jsem se rozmýšlel, zda jít osvědčenou cestou AEG a Electrolux, nebo zkusit tohle, ale protože už máme několikaletou vesměs pozitivní zkušenost z indukční varnou dvoudeskou na chatě, risknul jsem to a zatím nelituji. Vaří a peče perfektně, jsem spokojen. Oproti sklokeramice MORA, kterou jsme měli do teď je to velký pokrok. Trouba snese srovnání s Electrolux, ta se jim povedla.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Má prakticky stejné vybavení jako mnohem dražší zahraniční výrobky.
    Dotykové ovládání funguje skvěle, stejně jako časovač a dětská pojistka.
    Způsob ohřevu indukcí je mnohem lepší než plamenem u plynu. Rovnoměrné ohřívání dna nádoby v celé ploše výrazně snižuje možnost připálení.
    Skvělá je také prostorná trouba. Se zapnutou ventilací zvládne velmi rychle upéci dva plechy koláčů najednou.
    Vynikající vlastnosti tohoto sporáku nás rychle smířily i
    s poměrně vysokými investičními náklady, do kterých nutno zahrnout kromě ceny sporáku také montáž třífázové přípojky, poplatek za navýšení příkonu a nové nádobí. Spotřebu energie zatím nemůžeme hodnotit, sporák je v provozu teprve dva týdny.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

sporák funguje tak, jak jsem očekávala

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím jsem neměl možnost jej vyzkoušet, čekám na odborné zapojení od elektrofirmy.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

úspora el.energie,rychlost vaření.

• , zakoupeno v GAS.cz

• Zatím používáme krátce, ale dosud naprostá spokojenost.
    • Rychlost indukce
    • Rychlý předehřev trouby, dovírání dvířek trouby.
    • Malou nevýhodu vidím v tom, že je deska sporáku lehce utopená asi o 3 mm a tím pádem se bude tento okraj hůře čistit. Naproti tomu tento zvýšený okraj zabrání nechtěnému shození hrnce z plotny.

Velmi kvalitní sporák za rozumnou cenu. Tradiční značka, tak snad bude sloužit po mnoho let.