Gorenje EIT6355XPD

Horký vzduch
Teleskopický výsuv plechů
Kruhové těleso

• , zakoupeno v Electro World

• Trouba nemá horký vzduch + vrchní a dolní ohřev. Má je horký vzduch + spodní ohřev
  • , zakoupeno v MALL.CZ

ještě jsem nevyzkoušel všechny funkce, ale s tím co jsem použil jsem velkmi spokojen. Snadné ovládání indukční desky. Pěkný design

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vaří a péče se v něm výborně. Jen dnes jsem měla nemalou zkušenost, vůbec si to neumím vysvětlit. Po vypnutí plotýnky jsem šla s vlhkým hadříkem otřít plotnu a ejhle, tam kde jsem před chvílí vařila, byla plotýnky horká a spalila jsem se.

Upozorňuji, že v češtině manuál u výrobku není, musíte si ho stáhnout.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Druh spotřebiče Elektrický sporák - indukční varná deska

Produktová linie Řada Advanced

Třída energetické účinnosti A

Barva spotřebiče Nerez

Typ varné desky Indukční sklokeramická varná deska

Materiál/barva čelního panelu Nerez

Materiál dveří Sklo

TouchFree inox úprava proti otiskům prstů Ano

Materiál vnitřního prostoru SilverMatte mimořádně odolný smalt v troubě

Zavírání dvířek GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby

Časovač Ano

MultiSlider ovládání Ne

Elektrické zapalování Ne

Varná deska

Typ levé přední varné zóny Indukčná varná zóna

Rozměr levé přední varné zóny (mm) 180

Výkon levé přední varné zóny 1500 W

Výkon levé přední zóny s PowerBoost 2000 W

Typ pravé přední varné zóny Indukčná varná zóna

Rozměr pravé přední varné zóny (mm) 145

Výkon pravé přední varné zóny 1200 W

Výkon pravé přední zóny s PowerBoost 1600 W

Typ levé zadní varné zóny Indukčná varná zóna

Rozměr levé zadní varné zóny (mm) 180

Výkon levé zadní varné zóny 1500 W

Výkon levé zadní zóny s PowerBoost 2000 W

Typ pravé zadní varné zóny Indukčná varná zóna

Rozměr pravé zadní varné zóny (mm) 210

Výkon pravé zadní varné zóny 1500 W

Výkon pravé zadní zóny s PowerBoost 2000 W

Způsoby ohřevu

Rychlý předohřev trouby

Spodní a horní topné těleso

Malé infra grilovací těleso

Infra grilovací těleso

Infra gril a ventilátor

Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem

Kruhové topné těleso s ventilátorem

Spodní topné těleso a ventilátor

WarmPlate - ohřev talířů

Rozmrazování

AquaClean

Vlastnosti

Osvětlení trouby Zadní

Plochý povrch vnitřního skla dvířek Odnímatelné vnitřní sklo dvířek trouby s plochým povrchem

Sklopné horní topné těleso Ano

PerfectGrill dvojité topné těleso Ano

MultiAir cirkulace horkého vzduchu Ano

Pečení na více plechách současně Ano

Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty Ne

Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění Ne

SuperSilent - tichý provoz Ne

Funkce spojení zón BridgeZone spojení varných zón

Funkce StopGo - okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů Ne

Uzamčení ovládání Ne

Elektrické připojení 400 V

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Upozorňuji, že v češtině manuál u výrobku není, musíte si ho stáhnout.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit