Electrolux LKI64020AX

TOP 43 v kategorii Sporáky

Electrolux LKI64020AX

Multifunkční elektrický sporák Electrolux s indukční varnou deskou a 73litrovou elektrickou troubou vám usnadní domácí přípravu chutných, křupavých, ale i zdravějších jídel...
14 490 Kč

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 098 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 3 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 632 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma223 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč97 % • 47 530 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 154 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta289 Kč95 % • 10 581 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 9 338 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma95 % • 911 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta1 Kč100 % • 246 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma91 % • 685 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta699 Kč95 % • 10 391 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 720 recenzíDalší informace

Volně stojící sporák Electrolux Surround Cook LKI64020AX je vybavený indukční deskou s dotykovým ovládáním, která je rozdělena na čtyři varné zóny. Díky praktické funkci Hob2Hood dokáže deska přímo komunikovat s odsavačem par a regulovat jeho výkon podle náročnosti vaření. Sporák disponuje také výkonnou elektrickou troubou s vnitřním objemem 73 litrů, která je vybavena ventilátorem a disponuje hned několika funkcemi, včetně sušení, grilu či AirFry. Bezpečnou manipulaci s rošty obstarávají teleskopické výsuvy, přičemž funkce SoftClosing se postará o to, aby se dvířka trouby vždy šetrně dovřely. Kromě užitečných funkcí vás sporák nadchne i velmi kvalitním a robustním zpracováním v nerezové oceli.

Typ desky

Displej
51 kg
Počet funkcí trouby

Zdravější a křupavější pokrmy

Připravte si doma pizzu, zeleninu či hranolky, které budou nejen chutné a křupavé, ale také o něco zdravější. Díky funkci AirFry a speciálnímu perforovanému plechu, který umožňuje nerušenou cirkulaci horkého vzduchu uvnitř trouby, bude vaše jídlo vždy dokonale a rovnoměrně propečené ze všech stran. Funkci AirFry lze použít i pro smažení s menším množstvím oleje.
Zdravější a křupavější pokrmy

Snadné ovládání roštů

Pohodlný přístup k pokrmům během vaření je velmi důležitý, proto je trouba vybavena teleskopickými výsuvy, které umožňují snadné a bezpečné vysunutí roštů během pečení. Bezpečnostní jištění brání úplnému vysunutí roštu a jeho vypadnutí, takže budete mít obě ruce volné k zamíchání či okořenění pokrmu.
Snadné ovládání roštů

Šetrné a tiché zavírání

Stává se vám, že občas nechtěně třísknete dvířky trouby? Se sporákem Electrolux Surround Cook se vám to již nestane, trouba je totiž vybavena dvířky s funkcí hladkého zavírání SoftClosing, takže se vždy dovírají tiše, pomalu a šetrně.
Šetrné a tiché zavírání

Maximální plocha na pečení

Díky pečicímu plechu, který je uzpůsobený pro přípravu více pokrmů či porcí najednou, můžete nyní využít kapacitu trouby naplno. Snadno tak najednou připravíte oběd pro početnou rodinu nebo napečete vánoční cukroví.
Maximální plocha na pečení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Indukční sporák Surround Cook LKI64020AX

Křupavé, zdravější jídlo s AirFry

Užívejte si křupavých hranolků nebo chutné zeleniny s menším množstvím oleje díky speciální funkci a plechu AirFry. Perforovaný plech umožňuje horkému vzduchu uvnitř trouby neomezeně cirkulovat a tím se vaše jídlo připravuje ze všech stran. Dokonale křupavé, pokaždé.

Lepší a bezpečnější přístup k roštům a plechům

Teleskopické výsuvy u tohoto sporáku činí přípravu jídel ještě snazší. Rošty a plechy můžete pohodlně vysunout a mít lepší přístup ke všemu, co je uvnitř. Bezpečné zajištění jim brání v překlopení nebo vysunutí ven. Díky tomu budete mít obě ruce volné k pečení či kořenění.

Rovnoměrné propečení

Díky horkovzdušnému ohřevu teplo v troubě lépe cirkuluje, a jídla se tak mohou rovnoměrněji propéct.

Tiché a hladké zavírání: dvířka, která se vždy šetrně zavřou

Dvířka se u této trouby vždy zavírají plynule a tiše díky funkci hladkého zavírání SoftClosing – to je ideální, když spěcháte a jednoduše nemáte čas na opatrné zavírání trouby.

S extra velkými plechy můžete péct tolik, kolik chcete

Pečicí plechy jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly maximum plochy na pečení. S nimi můžete připravovat několik jídel nebo větších porcí najednou.

Dokumenty

• indukční ohřev zdá se být rychlejší než na plynu

Rychlost uvaření

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Velká trouba, je tichý, Wi-Fi na digestoř.

Tento sporák mohu jen doporučit. Je tichý a dobře sedí v lince. Je velice tichý Trouba je velká a přehledná. Indukční ploténka je velice rychlá, má nízký i vysoký výkon. Rozhodovala jsem se dlouho, ale udělala jsem jenom dobře
    Dávejte si pozor na cenu, v obchodě může být nižší než na E-schopu

• , zakoupeno v Apollo Obr

• Splňuje naše očekávání
  • , zakoupeno v planeo.cz

• Má moderní vzhled. Opravdu rychlý ohřev, na který si musím zvykat. Před tim jsem měla sklokeramiku a když jsem zapnula plotýnku, klidně jsem si ještě mohla pro něco odskočit. Teď jsem to udělala také a hned bylo připáleno :-). Snad bude i nižší spotřeba (slibovaná :-)) Troubu jsem zatím nestihla zkusit a tak doufám, že bude péci dobře
    • Vzhledem k tomu, že můj předešlý sporák byl opravdu kvalitní, mám skutečně několik - asi zbytečných připomínek. Zbytečných proto, protože výrobci tohle nečtou a i ostatní sporáky měly podobně řešený vzhled a tak předpokládám že i ovládání je veskrze stejné a právě to je to co se mi nelíbí:
    • 1) byla jsem zvyklá na ovládání varné desky pomocí knoflíků. Ono to sice není moderní a někoho to i vzhledem uráží, mě však uráží, když dotykové ovládání " přemýšlí" jestli se mnou bude nebo nebude komunikovat - tj mačkám mačkám a ono nic :-(. Pak najednou hup a jsem na 9.
    • 2) Všechny znaky jsou titěrné a ne moc zřetelné, takže můj muž nadává, že si na to musí vzít brýle a já taky jen zkouším, jestli to je znak + nebo -
    • 3) Hrnce po sklokeramické desce jezdí jak na klouzačce, když se snažím zamíchat obsah a pořádně ho nepřidržím - to neznám - na starém sporáku mi vše "sedělo" ani se nehnulo.
    • 4) Nejvíc mě dostalo ovládání trouby. Na starém sporáku jsem otočila knoflíkem a okolo knoflíku na desce byly znaky všech dostupných funkcí a na co jsem otočila (nastavila) to se rozsvítilo - bylo to super přehledné. Tady je knoflík černý a přímo na něm jsou malinkými obrázky vyobrazené všechny symboly ohřevu - takže jsem si na to musela vzít baterku abych na to viděla, prostě sporák pro výborně vidící lidi :-(. Taky doufám, že se symboly časem nesedřou ....

Koupený sporák má nový moderní vzhled a z toho co bylo k mání byl asi jedna z lepších voleb. Protože však mám co porovnávat , napadá mě pouze, že kdybych věděla, že můj 22 let starý sporák vydrží s výměnou jediné nefunkční plotýnky ještě aspoň 5 let, tak bych si ho nechala - byl praktičtější na ovládání, dobře pekl, sklokeramická deska i po 22 letech byla kvalitnější než ta nová. Tohle však konstatuji u všech nyní vyměňovaných spotřebičů. Ty starší vydržely dlouho a pracovaly spolehlivě a dobře. S novými jsem ráda, když vydrží záruční dobu.... Doufám, že alespoň v tomhle mě nový sporák mile překvapí. :-)

• , zakoupeno v bery.cz

• Oproti plotynkovemu ohřevu podstatně rychlejší ohřev.
  • , zakoupeno v elektropankrac.cz

• Funguje jak má
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Doporučuji tento produkt zatím velká spokojenost

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.