Amica SS 15 EBW

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z KupToTu.cz

Skladem • 1 varianta399 Kč100 % • 637xDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 9 320xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek399 Kč97 % • 86 671xShop roku '22 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč94 % • 83 126xDalší informace
Skladem • 1 varianta599 Kč93 % • 326xDalší informace
Do měsíce • 1 varianta99 Kč95 % • 243 156xUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek399 Kč98 % • 47 233xShop roku '22 - VítězDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaDárekZdarma98 % • 3 176xDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč93 % • 17 379xDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč94 % • 39 359xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 7 508xDalší informace

WOK hořák
Booster

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sporák je v pořádku, pracuje jak má, jen doufám,že bude mít dlouhou životnost

U objednávky mi nešlo zakliknout doplňkové služby ohledně odvozu starého spotřebiče,což by podle mého názoru mělo být automatické u velkorozměrných spotřebičů a do auta dodávky AlzaExpresu ho nechtěli vzít, protože by ho pak neměli kam dát a měli by pak kvůli tomu problémy s umístěním a následnou likvidaci.
    Takže jsem ho měla doma,rozmontovali jsme ho a úplně nakonec mi zavolala paní z Alza linky,protože jsem psala,co mám se starým spotřebičem doma mezi svatkama a po novém roce dělat,aby mi nestál na chodbě v bytě.
    Paní mi nabídla zpětný odvoz, tak snad mi nebude stát tentokrát ve sklepě, kam jsme ho dali ještě na jaře...

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Teplotní sonda
Kruhové těleso
WOK hořák
Booster

Sklokeramický sporák Amica SS 15 EBW v bílém provedení se rychle stane Vaším největším pomocníkem při vaření, a to díky jeho skvělým funkcím jako ukazatel zbytkového tepla, který Vám ukáže zda je deska stále teplá na dotek. Určitě také oceníte obsah jeho trouby až 68 litrů a 4 varné zóny, které mají elektrické zapalování v každém knoflíku, takže můžete dát sbohem zápalkám. Trouba také poskytuje pohodlí 2 skel dveří, takže už se o ně neopaříte a zároveň je uvnitř vybavena lehce čistitelým smaltem.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

❶ ENERGETICKÁ TŘÍDA A

* Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

❷ LEHCE ČISTITELNÝ SMALT

* Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

❸ VÝSUVNÝ ODKLÁDACÍ PROSTOR

* Úložný prostor pod troubou lze díky kolečkům jednoduše vysunout. Je to užitečný prostor na odkládání hrnců, pekáčů či pánví.

SPECIFIKACE

* Spodní topné těleso  1100 W

* Připojení k elektrické síti  400 V

VÝBAVA

* Rošt    1x

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sporák je v pořádku, pracuje jak má, jen doufám,že bude mít dlouhou životnost

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Rychlé vaření a pečení
    • Je bez plechu
  • , zakoupeno v Electro World

• na chalupu skvělý
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit: