Amica SIB 18M W

39 kg
Příklop
Počet funkcí trouby

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Nemám porovnání s jiným produktem stejné kategorie, ale jsme prozatím spokojeni.
    • Návod na provoz produktu by mohl být podrobnější s uvedením příkladů jednotlivých provozních funkcí.

El. sporák s indukční varnou deskou splnil naše očekávání, je cenově dostupný s intuitivním ovládáním. Trouba je vybavena i nuceným oběhem vzduchu, rychlým ohřevem, funkcí rozmrazování, grilem. Vyhovuje nám i po estetické stránce.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jsme spokojeni
  • , zakoupeno v Digiboss

• Ještě je brzy. zatím splňuje očekávání.
    • Nemám správné nádobí, ale koupila jsem adaptéry.

Jsem spokojrná

Příklop
Počet funkcí trouby

AMICA SIB 18M W
Volně stojící indukční sporák
Indukční sporák AMICA SIB 18M W v energetické třídě A, 8 funkcí trouby vč. ventilátoru, super rychlý ohřev a zbytkový ukazatel teplot u indukčních zón
Energetická třída A
Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Super rychlý ohřev

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Rozmrazování

Tato speciální funkce je ideální pro rozmrazování velkého množství pokrmů, jako třeba maso, ryby či pečivo. Funkce je ihned k dispozici a na dosah ruky.

Funkce Booster
Tato funkce umožňuje zvýšení topného výkonu pole, proto jsou jídla připravována rychleji a zachovávají si více živin.

Počet funkcí 8 funkcí trouby vč. ventilátoru
Horní a spodní těleso - klasické pečení, gril, ventilátor, horní těleso (zhnědnutí povrchu, krusta), spodní těleso

Výsuvný odkládací prostor
Úložný prostor pod troubou lze díky kolečkům jednoduše vysunout. Je to užitečný prostor na odkládání hrnců, pekáčů či pánví.

Halogenové osvětlení
Halogenové osvětlení v zadní části trouby dává jasný pohled na připravovaný pokrm.

Boční závěsné lišty plechů
Tyto nerezové lišty vám usnadňují manipulaci s plechy, které jsou po vysunutí z trouby stabilní. Je také možné je jednoduše vyjmout a umýt v myčce.

Zbytkové ukazatele tepla u indukčních zón
Po vypnutí varného pole se rozsvítí symbol „H“, jako indikace horkého pole.

Technické parametry:

Spodní topné těleso: 1100 W
Elektrický gril: 2000 W
Připojení k elektrické síti: 400 V

Funkčnost

Typ trouby Elektrická bez zadního kruhového topného tělesa s ventilátorem
Počet funkcí 8 funkcí trouby vč. ventilátoru

Halogenové osvětlení
Počet plechů: 2
Rozmrazování
Boční závěsné lišty plechů
Typ předních dvířek: Trojité sklo dveří trouby

• , zakoupeno v VEDE.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jsme spokojeni
  • , zakoupeno v Digiboss

• Ještě je brzy. zatím splňuje očekávání.
    • Nemám správné nádobí, ale koupila jsem adaptéry.

Jsem spokojrná

• , zakoupeno v Obchody24.cz