Amica SHC 61784D W

Displej
41 kg
Počet funkcí trouby

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem spokojen, zatím vše funguje jak má.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• jeden pečící plech je málo.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Poměr cena-výkon výborný.
    • Pěkné provedení.
    • Hodně funkcí (u pečení), ale zároveň velmi jednoduché ovládání.
    • Malá (polská) svorkovnice, při zapojení jsem se s tím chvíli mořil.

Výborný produkt, spokojenost.

Mělký pečicí plech    1x
Rošt    1x

Dokumenty

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem spokojen, zatím vše funguje jak má.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• jeden pečící plech je málo.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Poměr cena-výkon výborný.
    • Pěkné provedení.
    • Hodně funkcí (u pečení), ale zároveň velmi jednoduché ovládání.
    • Malá (polská) svorkovnice, při zapojení jsem se s tím chvíli mořil.

Výborný produkt, spokojenost.

• , zakoupeno v OKAY.cz

zkušenost ví borná máme již třetí a se všemi jsme byli naprosto spokojeni za 13 let provozu jen jediná malinká oprava a to plastové konce u dvířek trouby

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• jsem spokojen
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Výbava produktu
    • Nevím

Dnes je jedno kdo to vyrábí řízena kurvítka jsou všude

• , zakoupeno v MALL.CZ

Má o něco menší troubu než naše původní Amica, která byla stejných rozmerů, ale jinak je super

• , zakoupeno v ELECTRO

• Pro technické antitalenty a staré lidi komplikované ovládání.Otočit knoflíkem je pro nás dostačující.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Krásný sporák , rychlost vaření mě dost udivila.
    • Pěkný kus nabytku do kuchyně , rychle uvařeno.
    • Zatím nic.
  • , zakoupeno v DobréElektro.cz

Zatím nejsem schopna nic konstatovat mám sporák týden.Koupila jsem si ho neboť jsem už amicu měla a byla jsem spokojená a taky,že má š 60cm