Amica GEM 5343

45 kg
Příklop
Počet funkcí trouby

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchá obsluha a srozumitelný návod.
    • nemám žádné proti

pro běžnou potřebu domácnosti je to nejlepší řešení, ani spotřeba energie není vysoká. Narozdíl od jiných sporáků i při zapnutém grilu smí být zavřené dvířka.

• SUPR VZHLED.
    • NIC

ZBOŽÍ JE NOVÉ JEŠTĚ NEMÁM ZABĚHLÉ. PRVNÍ DOJEM JE SUPR.

• horkovzduch,gril,elktrická jiskra zapalování,minutník na digitálním displeji

Displej
45 kg
Příklop
Počet funkcí trouby

Kombinovaný sporák AMICA GEM 5343 D Eco. Kombinovaný sporák Amica GEM5343D s plynovou varnou deskou. Elektrická trouba sporáku Amica GEM5343 umožní rovnoměrnou a šetrnou přípravu pokrmů, navíc s možností grilu. 4 plnové hořáky umožní přípravu více jídel současně, navíc pro zvýšený komfort disponuje sporák Amica GEM 5343 D Eco elektronickým zapalováním v každém knoflíku. Pokud spěcháte a potřebujete vařit rychle, jistě oceníte funkci super rychlého ohřevu (150°C za 4min 30s). Pro zvýšenou bezpečnost sporák disponuje bezpečnostními pojistkami hořáků a 2 samostatnými stabilními smaltovanými rošty. Sporák Amica GEM5343 nabízí OPTI Gas Systém, díky kterému bude provoz ještě ekonomičtější. Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby usnadní úklid po vaření. Jednoduché ovlávání spolu s digitálním displejem zpříjemní ovládání, nastavení programu, času a teploty, díky kterým bude vše co uvaříte vždy vynikající.

Designová řada Maxima

Barva bílá

Plynová varná deska

Digitální displej / typ programátoru Ta

Elektrická trouba multifunkční

Počet funkcí trouby 8

Super rychlý ohřev 150°C za 4 min 30 s

Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby

Otočný rožeň

Širší trouba s větší pečící plochou

Spodní zásuvka na plechy / nádobí

Objem trouby – 56 l

Gril – 2000 W

Horní topné těleso – 900 W

Spodní topné těleso – 1300 W

Zadní kruhové topné těleso – 2000 W

Poklop desky skleněný 2 samostatné stabilní smaltované rošty

Bezpečnostní pojistky hořáků

Elektronické zapalování v každém knoflíku 4,0 cm malý hořák (1,0 kW) – 1x 6,5 cm střední hořák (1,8 kW) – 2x 9,0 cm velký hořák (2,8 kW) – 1x

Rozměry (Š x V x H) – 50 x 85 x 60 cm

Příkon – 3,3 kW

OPTI Gas Systém – ECOnomický provoz

Hluboký pečící plech PRO COOK – standard – 1x

Mělký pečící plech PRO COOK – standard – 1x

Nerezový rošt – 1x

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchá obsluha a srozumitelný návod.
    • nemám žádné proti

• Mhoho funkcí. Za málo peněz, hodně muziky.
    • Po nějaké době užívání bych nějaké drobné nedostatky našel.
    • - chybí zvuková signalizace dosažení požadované teploty trouby (když už jsou tam takové blbiny, jako časovač, odpočítávač atd., tak to tam už mohli taky přidat)
    • - Spodní šuplík na plechy je katastrofa (jakoby snad ani nepatřil k tomuto sporáku)
    • - jak už někdo napsal, vnitřní mřížka se taky moc nepovedla. Je řídká a jednotlivé dráty mřížky jsou nelogicky napříč trouby.
    • - není úložný prostor pro grilovací rožeň
    • - v době pečení nejde vypnout vnitřní světlo

Ty negativa ale stále nepřeváží pozitivní stránky sporáku. Stále jsem velmi spokojen s tím, že jsem si jej pořídil.

• SUPR VZHLED.
    • NIC

ZBOŽÍ JE NOVÉ JEŠTĚ NEMÁM ZABĚHLÉ. PRVNÍ DOJEM JE SUPR.

• horkovzduch,gril,elktrická jiskra zapalování,minutník na digitálním displeji
    • plastový šuplík na plechy pod troubou
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - Zapalování v konflících
    • - Vybavení trouby (horní, spodní ohřev, topné těleso okolo větráku, horkovzduch, otočný gril)
    • - Elektronické ovládání trouby (odložený start, minutka, nastavitelné vypnutí)
    • - Poklop součástí sporáku (na vždy tomu tak je)
    • - Šuplík na plechy (stačily by dvířka)
    • - Dílenské zpracování (musel jsem dotáhnout všechny šrouby)
    • - V návodu není uvedeno, že hodiny lze nastavit i bez vytahování šňůry ze zásuvky (stačí stisknout obě krajní tlačítka)
    • - Není vyřešeno ukládání rožně grilu

Kvalitní a vybavený sporák za velice nízkou cenu.
    Máme sporák teprve krátce, ale již nyní lze říct, že jsme neprohloupili

• , zakoupeno v KASA.cz

• elektrická trouba s mnoha režimy
    • peče rovnoměrně
    • relativně rychle se rozehřeje
    • sporák se samozapalováním a pojistkou
    • (pro mě) logické uspořádání hořáků - osobně mi vyhovuje největší a nejmenší hořák vpředu a dva střední vzadu, ale možná proto, že vařím většinou jen pro dva.
    • možnost časování
    • při vypalování trouba opravdu příšerně smrdí - to se nejspíš týká každé nové trouby, ale je dobré s tím počítat a koupit troubu, když zrovna nemrzne a dá se větrat nejen v kuchyni, ale v celém bytě
    • rošty a plechy jsou v troubě trochu nestabilní - když potřebujete obrátit maso na grilu, potřebujete třetí ruku, která vám podrží rošt
    • mřížka v roštu je dost široká, takže moc nepočítejte s grilováním zeleniny - propadá to mřížkou
    • pokud něco spadne z vytaženého roštu - třeba při obracení masa, dost často to spadne až do šuplíku s plechy
    • zapalování občas trvá dlouho, než se chytne

produkt jsme vybrali kvůli poměru cena-výkon a až na výše zmíněné drobnosti jsem spokojená

• vybavení
    • veřím že žádné nebudou

snad to vydrží

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Samozřejmě, že oproti plynovému sporáku s troubou na plyn,což byl hlavní důvod obnovy je pro mě luxusnější
    • - osvětlení trouby
    • - nastavení teploty
    • - prosklená dvířka trouby
    • hořáky na plyn nechytnou napoprvé, i když se drží déle,
    • nevýhodná poloha hořáků oproti mému původnímu, tj.
    • velký a malý hořák umístěny vpředu, zatímco hořáky střední (nejvíce používané) jsou umístěny vzadu. Kuchař menšího
    • vzrůstu se nahýbá přes přední a pálí si paže, pokud vaří
    • na velkém těstoviny, knedlíky ap. a na zadním polévku a omáčku.

co jsem si vybrala, to mám

• Nízká cena
    • design

-Tento sporák jsem si vybrala hlavně kvůli nízké ceně a kladným recenzím
    -mnoho funkcí
    -velmi, ale opravdu velmi snadné mytí...stačí jen otřít houbičkou a je umyto... :)
    -moc dobře peče :)
    -manžel nejdřív lamentoval, že je to šmejd z ciziny, ale po pár dnech změnil názor :)
    -určitě doporučuji !!!

• -velké množství funkcí, to je ale tak jediné, když to přeženu, člověk stejně v troubě využije jen pečení, grilování a max. rychlý ohřev..
    • -pálení trouby

Po hodinovém použití trouby (tvz vypalování) trouba pálila na dotek. A to tak, že pálili dokonce plynové knoflíky, celý horní panel(zepředu kde jsou knoflíky), z boku (pomalu na troubu nešlo šáhnout. Původně jsme měli 20let starou Moru. Na ni manželka normálně pekla 2-3h kačenu/husu, a trouby se mohlo dotknout malé dítě. Samozřejmě pálila,a le ne tak moc jako tato amica po 1h. Důrazně varuji před koupi této trouby, chtěl bych věřit, že šlo jen o špatný kus, ale sporák šel hned z domu (místo něj šel nový jiné značky(nebudu uvádět, at mne nepodezíráte z PR), a pokud srovnám stěnu, izolaci tady amicy a nového sporáku (NS), tak NS má minimálně 2xsilnější izilaci(stěnu) trouby. Takže asi nešlo o špatný kus, ale promlém je v provedené izolaci... A NS je obyč. sporák, v relaci 7tis. Nemá tolik fcí jako amica, ale bezpečnost je u mne na prvním místě.....
    Chtěl jsem koupit manželce novou troubu, když byla mimo domov, a tak jsem hodně pročítal recenze zde na heurece, a tato trouba byla skutečně vychvalována do nebes. Po vlastní zkušenosti vím, že je to pouze PR (placená reklama)... Nenalette jako já, a pokud nevěříte, zajděte se podívat do obchodu, otevřete dvířka a srovnejte sílu stěny s jiným produktem.