AEG CCB56400BX

Materiál

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Zatím velice krátká doba provozu, ale naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Apollo Obr

Trouba nepeče rovnoměrně - což je nejmenší problém. Při pečení se zahřívá čelní panel na velmi vysoké teploty - nahlásila jsem výrobci. Servisní technik se dostavil během 3 dnů, objednal nové těsnění dvířek trouby, během dalšího týdne vyměnil. Nicméně teplota vnějšího povrchu se nesnížila, technik žádnou závadu neshledal, kontaktoval výrobce. Výrobce mi zaslal dovolený růst VNĚJŠÍCH teplot dle normy, který je v rozpětí 85 - 125 stupňů C!!! Jelikož se při teplotě 200 st. čelní panel ohřívá "JEN" na teplotu 57,3 - 70,3 st. C (měřeno u minutky, ovládacích knoflíků), nemám nárok na reklamaci. Troubu nesmí ovládat bez dozoru dospělé osoby dítě mladší 8 let. Vzhledem k teplotám knoflíků by neměla ovládat troubu ani dospělá osoba bez žáruvzdorných rukavic. Nikdy jsem se nesetkala se zvýšenou teplotou kolem trouby, ne tak s teplotou zdraví ohrožující. Zcela úmyslně jsem volila ověřenou značku AEG, nechtěla jsem méně renomované značky, bohužel, běžně tyto teploty nikde neuvádí, ani na výše zmíněné neupozorňuje. Spotřebitel je najde až při potížích, kdy na stránkách výrobce v "servisních otázkách" zjistí, že tato otázka je na 1. místě. Troubu používat nemohu (mám doma malé dítě a nemohu ho zamknout mimo kuchyň, když se peče), a prodat nelze. Jsou to naprosto vyhozené peníze a velké rozčarování u značky AEG.

(značka)

děkujeme Vám za zaslání recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu vložení věnovala, proto nám prosím dovolte reagovat na Váš komentář.
    V případě nerovnoměrného pečení doporučujeme našim zákazníkům využívat převážně pečení pomocí horkovzduchu, kdy je teplý vzduch do prostoru trouby vháněn pomocí ventilátoru a tím pádem je rovnoměrně rozprostřen po celém jejím vnitřním prostoru.
    Teplota vnějšího prostoru u pečících trub je především ovlivněna počtem skel ve dveřích trouby. U trub se dvěma skly bude tato teplota vyšší než u spotřebičů vybavených vyšším počtem skel. V každém případě Vás můžeme ujistit, že dosahované teploty, které jsou v souladu s normou, nejsou život ohrožující a vnější teploty veškerých našich spotřebičů se pohybují pod horními hranicemi těchto hodnot.
    V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat na adrese [email protected], rádi se Vám budeme věnovat.
    Team AEG

49 kg
Počet funkcí trouby
Materiál

ZÁRUKA 5 LET NA CELÝ VÝROBEK - registrace ZDE

Kromě všech standardních funkcí je tento sporák vybaven funkcí SteamBake, která přidá na začátku procesu pečení páru. Pečení v páře uchová těsto na povrchu vlhké, čímž se vytvoří zlatavá a chutná kůrka, zatímco jeho střed zůstává měkký a vláčný. Můžete tak péci křupavý a chutný chléb, muffiny nebo koláče.

Klíčové specifikace

Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Rozměry (mm): 858x500x600
Třída energetické účinnosti: A
Typ ohřevu desky: Sklokeramická sálavá
Max. příkon (W): 8605.4
Barva: Nerez s úpravou proti otiskům prstů
Napájecí napětí (V): 230

Specifikace

Typ varné desky: Sklokeramická sálavá
Levá přední varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1700W(1700W/700W)/180mm/120mm
Levá zadní varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm
Pravá přední varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm
Pravá zadní varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 2000W(1100W/900W)/250mmX140mm/140mm
Počet indikátorů zbytkového tepla pro varné zóny: 4
Typ trouby: Elektrická
Funkce trouby: Spodní ohřev, Fan + top + bottom (100°C), Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + SteamBake + ventilátor,
Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor,Ventilátor,Ventilátor+horní ohřev

Funkce spodní trouby:

Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor, Ventilátor, Ventilátor + horní ohřev

Výkon

Energie

Třída energetické účinnosti: A
Max. příkon (W): 8605.4
Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.76

Ostatní

PNC: 943 004 987
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Rozměry (mm): 858x500x600
Napájecí napětí (V): 230
Instalace: Volně stojící spotřebič
Gril: elektrický
EAN kód produktu: 7332543565702

Výbava trouby: 1 smaltovaný hluboký plech, 2 koláčové smaltované plechy, 1 chromovaný rošt, 1 pár teleskopických výsuvů

Dokumenty

Team AEG

• Vše funguje jak má

• zasunovací knoflíky
  • , zakoupeno v Electro World

• Vzhled, technické provedení, kvalita, praktičnost.

Doporučuji, v dané cenové relaci nejlepší výrobek.
    Zatím zcela bez problémů.
    V manuálu chybí detailnější popis jednotlivých funkcí (příkony jednotlivých těles trouby).