Brandt KIP 710

Teplotní sonda
Kruhové těleso

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Rychlý ohřev, dobře peče
    • malý a skoro nepoužitelný plech do trouby, nejdou použít starší plechy ze starého sporáku. Jsou velké.

Odpovídající rozměry sporáku a indukční deska.

• , zakoupeno v ALPHA Obchod

• Vysoká kvalita zpracování. Intuitivní ovládání. Funkce Booster je opravdu brutálně rychlé vaření.
    • Nečekal jsem, že bude indukční vařič potřebovat pro svou činnost ventilátor (ale asi je to běžné), ale není to nijak silný zvuk.

Celkově mi produkt připadá povedený. Neshledávám na něm žádné vady. Spíše mě stále překvapuje svou inteligencí.
    Doporučuji, jedná se o kvalitní výrobek s 4 letou zárukou.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• funguje tak jak jsme si představovali.

je dobrej

Bezpečnostní balíček Ano

Dětská pojistka Ano

Pojistka při přetečení Ano

ELEKTRICKÁ TROUBA

Elektronické programování: doba/konec pečení+doporučení teploty ano

Programy pečení 6

Intenzita (A) 230 V mono / 400W fáze 40 / 30

ROZMĚRY - VÁHA

Celkové rozměry (výška/šířka/hloubka) v mm 85/60/61,8

Váha čístá/hrubá v kg 53 / 55

• Indukce, rychlé vaření, dobře peče, samočištění
    • Když jsme měli sporák dva roky, přestala fungovat pravá strana sporáku. Teď začíná zlobit i trouba, nenahřívá se občas.

Po této zkušenosti, už bych asi do takto drahého spotřebiče nešla.

• rychle vareni dobry dizain

nizka spotreba energie
    jednoduch obsluha
    doporucuji vsem kteri se divaji na spotrebu

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Rychlý ohřev, dobře peče

Odpovídající rozměry sporáku a indukční deska.

• , zakoupeno v ALPHA Obchod

Doporučuji, jedná se o kvalitní výrobek s 4 letou zárukou.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• funguje tak jak jsme si představovali.

je dobrej

• , zakoupeno v eshop-elektro.cz

• Velmi dobrá cena vzhledem k užitné hodnotě.
    • Ne příliš vydařený vzhled.