Bosch HCE 744353

nerez
Displej
59.5 kg

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Výrobek má všechno co jsem on něj vyžadovala.
    • Zatím jsem na nic nepřišla.

S výrobkem jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Závada hned druhý den

Hned druhý den se porouchal jeden z ovládacích knoflíků - nešel zasunout a musel být přivolán opravář

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velmi pěkný design, intuitivní ovládání, po dvou letech používání jsme nenarazili na nic, co by kazilo celkový dojem. Proto jsme synovi do domácnosti pořídili stejný
    • Snad jen velmi chudá výbava, plechů na pečení by se hodilo rozhodně víc než jeden.

Popsáno výše

Barva
nerez
Displej
59.5 kg

Elektrický sporák Bosch HCE744353 se sklokeramickou deskou v nerez   provedení. Varná deska se čtyřmi HighSpeed zónami. Multifunkční trouba má 8 druhů ohřevu.Velkoplošný gril, cirkulační gril a horký vzduch. Elektronické hodiny a možnost přesného nastavení teploty. Budete si u elektrického sporáku BOSCH HCE744353 pochutnávat s velkoplošným grilem – pro grilování většího množství steaků. Maloplošný gril – ke grilování malých porcí nebo zapékání. Program Pizza – pro přípravu hluboce zmrazených jídel jako jsou např. hranolky či pizza. Horký vzduch na klasické pečení. XXL trouba – 67l s extra hladkým smaltem – GranitEmail. SoftClose – tlumené dovírání dvířek.

Varná deska:

• Levá přední: 180 mm – 1,8 kW, HighSpeed varná zóna
  • Levá zadní: 260/170 mm – 1,6/2,4 kW, HighSpeed – pečící zóna
  • Pravá zadní: 145 mm – 1,2 kW, HighSpeed varná zóna
  • Pravá přední: 210 mm/120 mm – 2,2/0,75kW, HighSpeed – dvoukruhová zóna

Multifunkční trouba:

Horní ohřev/spodní ohřev – klasické pečení – drobné pečivo, nákyp

Spodní ohřev – k dopékání zespodu

Cirkulační gril – pro grilování masa, zeleniny

Rozmrazování – vhodný k šetrnému rozmrazování masa, ryb

Velkoplošný gril – pro současné grilování většího množství steaků, klobás

Maloplošný gril – ke grilování malých porcí, zapékání

Pizza – pro přípravu hluboce zmrazených jídel – pizza, hranolky

Horký vzduch – pro klasické pečení masa, těstovin

Další informace:

Elektronické hodiny s časovou předvolbou – k nastavení doby vaření

Přesná regulace teploty – 50–270°C

Zápustné ovládací knoflíky

Dětská pojistka

Velkoprostorová zásuvka na plechy 3-násobný teleskopický výsuv

XXL trouba – 67l s extra hladkým smaltem – GranitEmail – odolný proti nárazu a poškrábání, snadné čištění

Zadní stěna trouby s katalytickým samočištěním

SoftClose – tlumené dovírání dvířek

Osvětlení pečící trouby

Výškově nastavitelné nožičky

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Výrobek má všechno co jsem on něj vyžadovala.
    • Zatím jsem na nic nepřišla.

S výrobkem jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Závada hned druhý den

• - velká varná plocha
    • - horkovzdušná trouba
    • - možnost použít až 3 plechy najednou
    • - design
    • - značka
    • - chybí parní trouba

Sporák je ve všem naprosto dokonalý vzhledem k ceně cca 14 tis.Kč. Navíc koupit volně stojící sporák v této kvalitě je opravdové štěstí.
    Pokud máte možnost si vybrat vestavné spotřebiče, je možností daleko více, v daleko zajímavějších variacích. Bohužel u volně stojících spotřebičů je nabídka VELMI omezená. ¨
    Vřele doporučuji jako nej nej v řadě volně stojících sporáků!!!

• , zakoupeno v KASA.cz

Popsáno výše

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• krásný sporák!

jednoduchý, účelný, moc pěkný desing, no prostě BOSCH :-)

• , zakoupeno v bery.cz

• Sporák má velmi jednoduché ovládání, přitom má nádherný desing a spoustu variant vaření a pečení. Oceňuji ovládání knoflíky, tím, že jsou zapuštěné se sporák dobře udržuje. Trouba je pěkně velká.
    • zatím jsem nic neobjevila

Sporák mám poměrně krátkou dobu, takže zatím jsem velmi spokojená. Oceňuji jeho eleganci, jednoduchost a přehledné ovládání a velkou funkčnost.