Beko CSM 52322 DW

Příklop
Materiál
ocel

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Produkt mám velmi krátce, zatím jsem ho zcela nevyzkoušela, tak nemohu plně posoudit.
    Zatím jsem spokojena

50 kg
Příklop
Materiál
ocel

Sporák široký 50 cm s elektrickou multifunkční troubou a plynovou varnou deskou. Patří do energetické třídy A a má integrované zapalování a 3D pečení.

Jak zboží nakoupit na splátky?

Základní parametry

Barva Bílá

Ovládání Mechanické

Displej +

Objem trouby 60 l

Čištění a údržba Snadno čistitelný smalt

Horní příklop Skleněný

Vnitřní osvětlení +

Prostor pro plechy Zásuvka

Integrované zapalování +

Booster –

Vyjímatelné boční žebříky na rošty či plechy –

Litinové rošty –

Plech na pečení 1 ks

Hluboký plech 1 ks

Rošt 1 ks

Trysky na propan-butan + 3D pečení

Nová generace pečení, která aktivuje všechna topná tělesa a ventilátor pro vícerozměrnou distribuci tepla. Dokonce až tři různé pokrmy můžete připravit naráz bez míchání chutí a vůní.

Gril

Ideální pro grilování masa, klobás, toastů nebo ryb.

Teleskopický výsuv

Teleskopický výsuv zajistí, že lze bezpečně a snadno vytáhnout plech s horkým jídlem a vyhnout se náhodnému popálení.

Celoskleněné dveře

Dvířka z venku i uvnitř jsou vyrobeny ze skla a bez šroubů pro snadné čištění. U některých modelů je možné odstranit vnitřní sklo, aby se dalo důkladně omýt.

Rozmrazování

Využívání nucené cirkulace vzduchu také umožňuje rychlé rozmrazení zmrazených potravin během několika minut!

Tradiční pečení

Horní a dolní topné těleso pracuje ve stejnou dobu. To je ideální pro pečení koláčů, masa a všech pokrmů, pokud chcete získat křupavou kůrčičku.

Horký vzduch

Kruhové topné těleso a ventilátor trouby nabízí optimální nástroj, který umožňuje připravovat až tři pokrmy najednou! Chutě a vůně potravin se navzájem nemíchají.

Horní a spodní pečení a horký vzduch

Současně zapnuté spodní a horní topné těleso spolu s horkým vzduchem zajistí rychlejší pečení! Ideální pro přípravu například koláčů!

Spodní topné těleso + horký vzduch

Spodní topné těleso a nucená cirkulace vzduchu ve stejnou dobu. To umožňuje dopečení jídla zespodu.

Zapalování

Integrované zapalování v knoflíku pro jednoduché a pohodlné zapálení hořáků.

Prostor pro skladování příslušenství

• -trouba má 8 programů + 2 ks plechu
    • -plamen nádherný.to předešlá amica neměla
    • -pojezdy po stranách na vysunutí plechu

Předešlí sporák jsem měl amicu,ale po čtyrech letech používání se propálila trouba.
    Koupi sporáku doporučuji.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Zatím jsem spokojena

• - trouba má 8 programů + 2 ks plechu
    • - sporák používám na propan butan a plamen je nádherný,což předešlý sporák amica neměl a hořel jak za dušičku.
    • - nemám nic

- sporák doporučuji

• Za ty peníze dobrý

OK

• dobrá cena, 5letá záruka, vybavení trouby

dobrá cena, 5letá záruka, rychlé doručení

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Zatím mám výrobek krátce, zjistím časem.
    • ?

Výrobek měl parametry, které splňovaly mé představy, časem zjistím jestli jsem vybrala správně, zatím mám výrobek krátce.
    Ano výrobek bych doporučila.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Mnoho funkcí a krásný vzhled! Zatím jsem ve fázi zkoušení takže více později!
    • Zatím o ničem nevím.

Je moc hezký a taky má super funkce.Takže za tu cenu super!
    Jednoznačně doporučuji.

• rozumná cena
    • Turecký výrobek z plech velmi tenkého....

asi bych příště volil jiného výrobce

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kvalita a rychlost za rozumnou cenu

velmi spokojená