Beko CSM 52021 DW

Materiál
ocel

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

• - praktický spodní šuplík na pekáče
    • - ve výbavě dva pekáče (nižší a vyšší)
    • - tichý ventilátor
    • - jednoduché ovládání
    • - zatím nic

Před nákupem tohoto sporáku jsem měl jenom plynový. Pečení v elektrice je prostě o něčem úplně jiném. Sporák této značky jsem si vybral proto, že za rozumný peníz je zákazníkovi nabídnutý slušně vybavený sporák (viz pekáče, šuplík, tichý ventilátor). O tom zda bude kvalitní, co se týká dlouhodobého užívání, je zatím ve hvězdách. Zatím ale maximální spokojenost.

• , zakoupeno v ELEKTROCENTRUM Dvořáček

46.7 kg
Příklop
Materiál
ocel

Kombinovaný sporák Beko CSM 52321 DW v bílém provedení je v energetické třídě A. Objem trouby je 55 litrů. Sporák disponuje 7 funkcemi. Celoskleněné vnitřní dveře trouby mají 2 skla. Má navíc smaltované horní víko.

Technické parametry

Trysky na propan-butan Ano

Horní příklop Ano

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

• - praktický spodní šuplík na pekáče
    • - ve výbavě dva pekáče (nižší a vyšší)
    • - tichý ventilátor
    • - jednoduché ovládání
    • - zatím nic

• , zakoupeno v ELEKTROCENTRUM Dvořáček

• naprostá spokojenost

Doporučuji, jsem spokojen

• , zakoupeno v EuroKing

• trysky na propan podrobný návod
    • krátký kabel od trouby

potřeboval jsem nový starý dosloužil

• , zakoupeno v OKAY.cz

• dobrá cena praktický sporák
    • -------

• , zakoupeno v Elmava.cz

• Nemám problém.

OK.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

jsem spokojen se zbožím i se službou prodávajícího

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Troubu mám týden, ale zatím velká spokojenost.

Zatím velká spokojenost.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• poměr cena výkon

se sporákem jsem velice spokojená, pro nenáročného člověka naprosto vyhovující

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• splňuje očekávání

vyhovuje mi, že se jedná o kombinovaný sporák a že má funkci rozmrazování